Pause sub
мене и надолу и џиновски када нашите умови i
сме мислеле дека ги имаат сите овие marshmallows
и ние треба да ги најдат, бидејќи има
скриени играчки и тогаш ти да го потпише OH
Поновите квадратни, што значи јас сум толку возбуден
за да се отвори ова утро HD јас сум среќен
места серија убие и овие се нови и
исто така, отворете го поклопецот на екранот на нашите нови и
Бог има тоа е нешто кратко во нормала
О, боже
[Music]
Леле ова е бело
Ох моето куче едно тоа се случува да јадат и
Танцот е наставник птица птица
и искрите знак сакам оваа приказна
и малку надвор, а потоа ајде ајде
машина
[Music]
Добро што е ова огледало ќе се отвори што
смеат да бидат лажица тука има едно
повеќе малечки парчиња и претпоставувам дека ова
е како песна плеер, така што тоа е она што
добив во мојот среќен место серија две патеки
може да се направи тоа, јас Screener има како
ова некое место може да се стави малку
лажица и јас сум како една симпатична малку се соочуваат
ние си оди вака сигурни
како овој вид може да се допаѓа само
уште
и потоа, тука е една симпатична малку игра со
малку се соочуваат на и Tada сакам мене
торба
Да, навистина, како о Да, јас сум како
Целата повеќе само за малку petra
ви се исполнат Имам соба
Да има многу продавници во ред јас
отворањето застрелан во орнаменти и ми треба
да се плати да се добие злато орнаменти
и ова ги во висок
[Music]
и некој, а потоа, токму тука во
капа и таму е аргумент колку јас
доби злато или во розова стои
високо во чуда дупликати настани во ред
Здраво и добив Вага да ви помогне да ги
малку лопата и џеб и ова е
претворање на Сантос и замокот сега е одлично
право време да дојде на
го најде
Јас ли добив моето мало Пони и ние
не биле отворање на моето мало Пони во
Светот долго време и дека не сме биле
отворање на знаејќи дека никогаш не се отвори
елек наоѓање на вистинската работа да се направи
чоколадо, а потоа 11 пати откако ќе
само вид на како нели
yyy-је секој како што и бело
светлината, па одам два пати, но свесни злато
сјајни и тука е нејзиниот картичка за да
разочара чоколадо и добив да се брза
само продолжува својата приказна капа поглавје камион
да го спречи тоа во ред
[Music]
нема чоколадо тоа е само чоколадо
дефинираат боже таа се најде имав јас покани
ќе
еј О, боже да
Втората сезона на бродови сакам шокантни
проверете приклучоци и јас одам да се отвори
пикап и јас сакам
така што не само начинот на кој јас каде што може да се види
ги чуе или petstore и има
како еден куп на се оние полицајци таму
Одам да биде како да се повлече од
само ќе добие момци
О, старата сметка, а потоа сакам толку мачка
тука се и без оглед на името, тој изгледа во ред, но
во ред и тоа, всушност, така што ова е мојот
малку црвено продавница пакет доаѓа со
земја девојка едноставно и на овој малку
симпатична ТВ која се сигурни stylez &
Ники седеше на е навистина симпатична розова
смета и тоа што доаѓа со овој сино прилично
здив О, боже јас не се справи со намалувањето
и Мерилин моите пријатели имаме една, каде
да се најде, па јас подготвени
Јас ме заплаши со прст
Hi-yah генерално се многу прв пат
со вистински број три и влегов таму
и убава и симпатична и јас сум број два
и не знам една Тери
Добро, само отвори ми Genie топката оди во
розова вода и навистина убаво синџир ова
што е на мојот слатки мали црвениот тим
[Music]
Добив cum ох тоа не е во ред је премногу
силна за мене тоа е најмногу во ред насмевка
всушност како punky и силна во
стакло продавница и таа има две различни
свесен розова и трудот вие го знаете нашиот
омилен дел беше целосно копање на
marshmallows правото на секој
Да Да јас се чувствувам како испраќање дека во
како нешто да ги собереш da ти направи ова
училиште и како оваа жена Да јас би
се чувствувам толку малку чувство како да сте полни со
рај
добро
Ислами и ти запре
тие се Ух нели и добивме навистина навистина
добра играчка моите омилени е дека ќе се постави
тоа, но јас, исто така, навистина ми се допаѓа на Русите
ќе ни се најде за ширењето Мило
продавници автострада мачка, така што моето LPN кревет
и овие се што доаѓа навистина и
удобен, бидејќи ова ми чичко J размислување
знаеш влажна ме знае добро и јас сум
ќе се обидат да ги собереш со
иако часот, во ред, па ве молиме да дојде
под кој е вашиот омилен и
потоа оди против свештеник јас сум јас
гледањето на ова видео се надеваме дека ќе ви се допадна
не заборавајте да се регистрирате за да се анализира
бесплатно кликнете на една од фотографиите за да ја видите
повеќе да се забавуваат видеа кога се преселив во вкусот
удел

Share this subtitle


Description

GIANT SURPRISE EGG HUNT IN MARSHMALLOW MADNESS - Opening Toy Surprises - Disney Toys, Shopkins, Num Noms Series 3, LPS, Shimmer and Shine, Shopkins Happy Places Series 2, MLP, Disney Finding Dory
We are doing an egg hunt in a giant tub of marshmallows! We have hidden toys inside of the eggs.

♡ Please SUBSCRIBE so you don't miss out on any of our new videos!
Please be sure to give this video a 👍 if you loved it, and leave a comment below!
💋 Emily and Evelyn

Watch our other fun videos:

FUN CHALLENGES: https://www.youtube.com/playlist?list=PLBQzFKYByi-UgNqRSkHVLUcfkH1s9DhuR
FIN FUN MERMAID TAILS - Clown Fish and Blue Tang Mermaids https://www.youtube.com/watch?v=mSTxwtXUwg8&list=PLBQzFKYByi-UpcmNpnaMrvhpeiypEnJAe&index=8
GIANT SURPRISE EGG HUNT AT THE ZOO https://www.youtube.com/watch?v=fbWr4JjyODk&list=PLBQzFKYByi-WljOdzV798aEqMXarQ0Q0v&index=7
GIANT SURPRISE TREASURE EGG HUNT AT THE BEACH https://www.youtube.com/watch?v=7HupmzyF6pc&list=PLBQzFKYByi-WljOdzV798aEqMXarQ0Q0v&index=5
GIANT SURPRISE EGG HUNT AT THE POOL https://www.youtube.com/watch?v=0qIeSMC3pAU&list=PLBQzFKYByi-UpcmNpnaMrvhpeiypEnJAe&index=1
GIANT SURPRISE EGG HUNT AT THE BEACH https://www.youtube.com/watch?v=3IblrysSTc0&index=2&list=PLBQzFKYByi-WljOdzV798aEqMXarQ0Q0v
GIANT PLAYGROUND SURPRISE EGG HUNT https://www.youtube.com/watch?v=_9E-CJjjTfI&index=3&list=PLBQzFKYByi-VEL1bKdeBTSeS8D4jHwpmM
DIVING FOR SHOPKINS https://www.youtube.com/watch?v=O1pqB4majHM&list=PLBQzFKYByi-UpcmNpnaMrvhpeiypEnJAe&index=3

Want To Send Us Mail?
Our PO Box is:

Emily & Evelyn
TwoSistersToyStyle
4613 N. University Dr. #224
Coral Springs, FL 33067

Please Follow Us:

Twitter: https://twitter.com/TwoSistersToyz
Facebook: https://www.facebook.com/EmilyEvelynToyStyle
Instagram: http://instagram.com/twosisterstoystyle

Toy in other Languages:
खिलौने, brinquedos, ของเล่น, اللعب, igračke, đồ chơi, oyuncaklar, leksaker, juguetes, играчке, игрушки, jucării, тоглоом, leker, اسباب بازی, zabawki, 장난감, トイズ, giocattoli, mainan, játékok, צעצועים, Hračky, legetøj, speelgoed, laruan, jouets, Spielzeug, Παιχνίδια

Video Transitions in Intro by: editinghacksbylala™ https://www.youtube.com/channel/UC5xy_yoJJz--wK9GXgfOVLg


Music: AudioBlocks
http://audioblocks.refr.cc/GN2KDFG