Subtitles for One Direction Carpool Karaoke

87,414,238   1,308,381   17,380  
  Pause sub
HEY, MATE.
JAM UNE.
Unë jam në një TRAFFICWISE REAL çark. E di që je në qytet.
A ka ndonjë mënyrë ju vetëm do të jetë në gjendje për të ndihmuar mua të marrë në punë?
E KE SERIOZISHT?
YEAH. Shihemi në dy minuta.
Çfarë lehtësimi.
HEY, MAN. THANKS - THANKS PER KETE.
I really appreciate it. TRAFIKU.
>> I DI.
E DI. >> JAMES.
[ovacionet e duartrokitjet] JAMES: I om nevojë për një.
>> Hold On. [ovacionet e duartrokitjet]
JAMES: Unë vërtetë nuk kanë nevojë të gjithë.
UAU.
>> Më shumë merrier, RIGHT? JAMES: I Guess.
I guess.
SHKOJME. >> Le të shkojnë.
>> Sigurohuni që të vendosni rripat e sigurimit ON.
JAMES: rripa vend në. Nëse dikush DUHET TË vockël, do ta mbajë atë.
NE MUND merrni ndonjë ushqim. Ju djema e prapme IF Ne dëgjojmë për
A BIT E MUZIKËS - mend, nëse kemi dëgjuar një grimë e muzikës?
♪ ju jeni në SECURE, ju jeni TUSHING kokat kur ju ecni
Përmes derës nuk përbëjnë
Për të mbuluar JESH mënyrë që ju JENI
ËSHTË GJITHË MJAFT ELSE në dhomë mund
SEE IT GJITHË tjetër, por ju
ZEMËR TI MA NDRIÇON BOTËN SI ASKUSH TJETËR
Mënyra se si ju rrokullisje flokët tuaj të merr ME tronditur
Por kur ju buzëqeshje në TERREN Nuk është e vështirë për të të thënë NUK DO
Di që ju nuk e dini që jeni e bukur
VETEM unë mund të shoh unë dua që ju aq dëshpërimisht
Tani unë jam duke kërkuar në ju dhe unë nuk mund të besoj
JU NUK E DI OO JU NUK E DI ti je e bukur
OOO kjo është ajo që ju bën të bukur
♪ >> STOP IT.
Ass im është në zjarr.
JAMES: shikoni, shikoni, ne kemi disa njerëz këtu.
>> Ajo ka qenë ndjekja për disa javë.
>> OHINGS MY GOSH - >> HELLO.
>> Makinë të sigurtë.
>> JU NUK KENI tuaj rrip, zonjushë.
>> I kam parë të saj disa herë.
JAMES: IS IT frikshme të gjetur se ku jetoni -
>> Ajo ka marrë pak e frikshme, kur ata janë LLOJ CLOSE - KUR
NJERËZIT JANË afërsi të shtëpisë suaj. Mbaj mend disa vite
AGO, unë tweeted Nuk ka më keq se drejtimin nga qumështi
Sepse ju nuk mund të ketë një filxhan çaj.
DIKUSH ushëtonin ME Bell.
IT'S kjo grua 45-vjeçare.
Tha se është qumështi. JAMES: bëj atë gjithë kohës.
Nëse unë ju kam vetëm do të tweeting kyçur.
NUK ËSHTË E tmerrshme nuk zgjohen me ndonjë lotari e para CARD.
Lënë postin kuti e hapur. Ti nuk e di.
ONE, dy tre katër ♪
HISTORIA E JETËS SIME I marrë shtëpinë e saj
I DRIVE ALL NIGHT për të mbajtur ngrohtë HER
BRENDA IT'S ngrirë
HISTORIA E JETËS SIME HISTORIA E JETËS SIME ♪
JAMES: Unë dua që ne të bëjmë një komedi e keqe.
>> YOU START atë dhe unë do të ndjekim.
♪ James: Djem, nëse ne do të
Bërë këtë punë, ju keni marrë për WATCH ME.
♪ >> LIAM.
>> SORRY, unë isha vetëm duke bërë atë.
♪ [Qeshura]
>> BEAUTIFUL. ♪ NDOSHTA kjo është mënyra ajo ecën
OW STRAIGHT në zemrën time dhe histori
Përmes dyerve dhe KALUARA Gardës
JUST LIKE ajo tashmë VETEM I them mund të ju jap prapa e saj për
ME Ajo tha se kurrë në wildest TUAJ
DREAMS HEY
DHE NE kërcenin gjithë natën për këngën më të mirë EVER
Ne e dinim çdo linjë për vallëzim BEST EVER
Unë nuk do ta harroj ASAJ NE vallëzoi
Ne kërcenin IT shkon diçka si kjo
Ne e dinim çdo linjë tani nuk më kujtohet
Por unë e di unë nuk do ta harroj atë, sepse ne kërcenin me THE BEST
SONG EVER ♪ [Duartrokitje]
♪ SONG BEST EVER ♪ >> GO, James.
KJO ËSHTË ALL JU.
♪ Kjo ishte SONG BEST EVER Kjo ishte SONG BEST EVER
♪ venitur jashtë këngën time VET. Bands BOY KUR isha duke u rritur
DO EDHE DO rutinat valle dhe ku rroba të njëjta.
Dhe keni REAL CRI nisi kundër kësaj.
PSE?
>> Nuk është se ne do të godasësh me shkelm kundër QE.
>> NE THJESHT mori një vendim që ne nuk kemi qenë do të jetë se.
>> Unë mendoj se ka kuptim që ata do të bëjnë QE.
Por asnjë nga Dance SHBA. JAMES: ju do të keni një të mirë
DANCE ZAKONSHME.
>> Ne do të bëjmë atë. JAMES: ju kurrë nuk e bëri një video të
"JO KONTROLLI." Dhe unë mendoj se tani ne mund të bëjë një
VIDEO me koreografi.
NE RREGULL. Eja me mua në këtë.
SO ju bëni këtë. ZGJOHEM
Zgjohen pranë jush
I'M A Gunn ngarkuar I'M A Gunn ngarkuar
I MUND TË PËRMBAJNË DUA më këtë dhe kjo është BIT E RËNDËSISHME
Unë jam të gjithë VETE DHE PASTAJ JU DO KETE.
Ka JO KONTROLLI NO CONTROL.
Unë kam marrë disa veshjet amerikanë të veshin.
Ne jemi të gjithë veshur këmisha xhins. [ovacionet e duartrokitjet]
Tashmë këtë ndjehet si ne jemi një BAND PROPER BOY.
>> Unë tani jam duke veshur xhins DYFISHTE.
>> Jeni fitues tashmë atëherë. JAMES: saktësisht.
SO TANI ZYRTARISHT po japim tifozëve atë që kam SHBA A
WANTED CILAT ËSHTË VIDEO MUSIC PËR "JO KONTROLLI" ALL IN Matching
Veshjet.
>> Ju jeni të mirëpritur.
♪ JUST A gjurmë gishtash të kuq buzësh nuk është e mjaftueshme
SWEET KU vënë ende një TRACE o Innocence MBI
Waking Rasti jastëk UP
Pranë jush I'M A Gunn ngarkuar Unë nuk mund të përmbajë këtë më
Unë jam të gjithë të tutë kam marrë NO CONTROL
JO KONTROLLI pafuqishëm
Dhe unë nuk e mbaj Është e qartë I THJESHT MUND DUA merrni mjaft e
YOU DOWN pedale'S sytë e mi janë
MBYLL JO KONTROLLI
JO KONTROLLI NO
Shije KU ËSHTË TANI?
Mbi buzët e mia unë nuk dua të larë NIGHT
PARA NEVER larë atë përsëri
PARA në të nxehtit
KU ju vë unë mund të qëndrojnë RIGHT HERE
Dhe djegur në të gjithë ditën Një Dy Tre Katër
Zgjohen pranë jush unë jam një Gunn LOADED
Unë nuk mund të përmbajnë më këtë Unë jam e gjitha juaja
Unë kam marrë asnjë kontroll JO KONTROLLI
♪ JAMES: GUYS, NUK E DI RRETH
JU, unë mendoj se ju duhet të mendoj sërish KËTË pauze SEPSE I ndjehet
DREJTA.
SIT JUST ME APO DO ndjehen të drejtë?
A është vetëm mua ose ndiheni DREJTA?
>> JENI OK, JAMES? JAMES: I JUST te ndiheni si ne
REALLY HIT diçka e pabesueshme.
A e dini SLEEP lojë me, martohen, lundrimit.
ONE person ka për të shkuar në një dalje në det për një vit në një dhomë.
Ju shpenzojnë CDO I minutë e çdo ditë, por ju nuk SLEEP
ME TA.
Njëri prej tyre do të martohesh AN një prej tyre ju fle me.
>> JUST ONE NIGHT.
JAMES: ONE TIME.
OM ONE GIRL.
Unë do të ju jap tri tuaj. DEMI LOVATOS SELENA GOMEZ AND
Tina Fey. Ka THREE TUAJ.
>> Kjo është shumë e mirë.
JAMES: Theus PRETTY mirë, e drejtë?
>> SLEEP ME Tina Fey. Martohet Selena Gomez.
JAMES: zgjedhje e mirë. >> NJË GO në një lundrim ME DEMI
Lovato. JAMES: FUN GREAT.
VOICE GREAT.
FUN GOOD. FUN GOOD.
♪ dhe nëse ju pëlqen ngarje me
DOWN JUAJ WINDOWS AND IF YOU LIKE VENDE do
Ne nuk mund të shpallë Nëse ju pëlqen të bëjë gjithçka
Ju keni qenë të ëndërroja për fëmijën I'M PERFECT
BABY I'M PERFECT SO Le të fillojmë RIGHT NOW ♪
JAMES: Pra, ju jeni ALL MARRJA kohë disa merituar OFF NOW.
A jeni në kërkim përpara për të THIS OFF TIME?
Apo jeni shqetësuar në lidhje me?
>> IT'S A mendoni se e frikshme, sepse ne nuk e kanë ndalur për pesë vjet.
Unë mendoj se më shumë se IG ne do të pushojë së qeni në skenë.
POR VETEM ne nuk kemi parë familjen tonë.
SO nëna ime dhe baba do të jetojnë me mua A brinjë.
SO IT'S NICE. >> Ajo do jetë interesante
Çfarë secili prej nesh si individë.
Ajo do të jetë i freskët.
♪ gjithë jetën time ju m'u shfaq dhe askush tjetër nuk ishte EVER PRAPA
ME gjitha këto gënjeshtra nuk mund të blejnë ME
Askush nuk mund të më çojë DOWN askush nuk mund të më çojë DOWN
[Seancë] ♪
Askush nuk mund të më çojë DOWN askush nuk mund të më çojë DOWN
[Qeshura] >> QË ISHTE SICK.
Rrjedha ishte aq i mirë. JAMES: Unë mund të sjellë diçka për të
THE BAND, GUYS! Faleminderit për të ndihmuar mua të shkoj në
PUNA. I LOVE YOU ALL shumë, shumë.
JE BOYS adorable. [ovacionet e duartrokitjet]

Share this subtitle


Description

James Corden has Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne and Harry Styles join him for a carpool through Los Angeles singing some of their biggest songs and introducing a little choreography. Download One Direction's "Made in the A.M." here: https://itunes.apple.com/us/album/made-in-a.m.-deluxe-edition/id1040170924

"Subscribe To ""The Late Late Show"" Channel HERE: http://bit.ly/CordenYouTube
Watch Full Episodes of ""The Late Late Show"" HERE: http://bit.ly/1ENyPw4
Like ""The Late Late Show"" on Facebook HERE: http://on.fb.me/19PIHLC
Follow ""The Late Late Show"" on Twitter HERE: http://bit.ly/1Iv0q6k
Follow ""The Late Late Show"" on Google+ HERE: http://bit.ly/1N8a4OU

Watch The Late Late Show with James Corden weeknights at 12:35 AM ET/11:35 PM CT. Only on CBS.

Get the CBS app for iPhone & iPad! Click HERE: http://bit.ly/12rLxge

Get new episodes of shows you love across devices the next day, stream live TV, and watch full seasons of CBS fan favorites anytime, anywhere with CBS All Access. Try it free! http://bit.ly/1OQA29B

---
Each week night, THE LATE LATE SHOW with JAMES CORDEN throws the ultimate late night after party with a mix of celebrity guests, edgy musical acts, games and sketches. Corden differentiates his show by offering viewers a peek behind-the-scenes into the green room, bringing all of his guests out at once and lending his musical and acting talents to various sketches. Additionally, bandleader Reggie Watts and the house band provide original, improvised music throughout the show. Since Corden took the reigns as host in March 2015, he has quickly become known for generating buzzworthy viral videos, such as Carpool Karaoke."